Twój koszyk jest pusty

UWAGA

UWAGA !!!!

  

Sklep internetowy w trakcie przebudowy. Stany i ceny mogą różnić sie od faktycznych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny .

E-mail

Bagażnik platforma rowerowa na hak SPINDER TX2 LED składany E-bike

Producent: Spinder
2799,00 zł

Platforma na 2 rowery 


>Bagażnik Spinder TX2 to najnowsza wersja słynnego na holenderskim rynku bagażnika Spinder Xplorer+, który zdobył zaufanie i serca wielu rowerzystów. Podczas projektowania tego modelu odrzucono wszelkie kompromisy i pośrednie rozwiązania.

To bagażnik z segmentu Premium, który przeniesie Twoje wycieczki rowerowe na wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Nawet 60 kg ładowności i możliwość rozbudowy o miejsce na 3-ci rower
Spinder TX2 bazowo jest przeznaczony do transportu dwóch rowerów. Jednak jego konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, by móc rozbudować ją o dodatkowe, trzecie stanowisko rowerowe.

Ładowność wynosząca aż 60 kg i szereg innych dostosowań sprawiają, że bez obaw możesz przewozić na nim nawet ciężkie rowery elektryczne.

Spinder TX2 jest uniwersalny i pasuje do ram rowerowych każdego typu
Paski przy wysięgnikach zamiast sztywnych łapek sprawiają, że Spinder TX2 jest bardzo uniwersalny. Jeśli posiadasz rower z nietypową ramą, ten bagażnik rowerowy jest dla Ciebie! Paski sprawiają, że zaciski pasują do wszystkich ram rowerowych.do 30 cm obwodu.

Ponadto bagażnik jest odchylany, składany, wyposażony w szybkozłącze z możliwością blokady i wiele innych zalet oraz innowacyjnych rozwiązań, które pozytywnie Cię zaskoczą.

Cechy, właściwości i zalety - Spinder TX2 w pigułce
Uchwyty ramy są wyposażone w uniwersalne i zamykane paski, dzięki czemu bagażnik rowerowy nadaje się do przewozu wszystkich rodzajów rowerów.
Jest łatwy do przechowywania dzięki poręcznemu systemowi składania.
Odpowiedni dla rowerów elektrycznych.
Możliwość rozbudowy do 3 stanowisk rowerowych, dzięki adapterowi do trzeciego roweru (do dokupienia osobno).
Pasuje do prawie wszystkich rodzajów haków holowniczych, rowerów i wymiarów kół.
Dzięki systemowi uchylania, bagażnik jest zawsze dostępny.
Łatwy i szybki montaż dzięki opatentowanemu szybkozłączu.
Stabilne mocowanie.
Rowery są utrzymywane w stabilnych, szerokich uchwytach aluminiowych.
Elastyczne i zamykane zaciski.
Gumowa ochrona rawki/felgi koła.
Zabezpieczenia antykradzieżowe,
Oświetlenie za pomocą wtyczki kombinowanej 7-13 pin (Jaeger)
W zestawie tylne światło przeciwmgielne i światło cofania (tylko z wtyczką 13-pinową)
Opcjonalnie dodatki: adapter na trzeci rower, rampa, torba do przechowywania

Odpowiedni do transportu rowerów szosowych i górskich
Uchwyt rowerowy Spinder TX2 jest idealnym rozwiązaniem na rowerową wycieczkę. Specjalne mocowanie sztycy podsiodłowej zapobiega naprężeniom ramy, umożliwiając bezpieczny transport zarówno karbonowego roweru szosowego jak i ciężkiego roweru górskiego.

Odchylany - nie stracisz dostępu do bagażnika swojego samochodu
Dużą zaletą bagażnika Spinder TX2 jest to, że można go odchylać. Zapewnia to dostęp do bagażnika samochodu, nawet gdy są na nim zamontowane rowery!

Łatwo, szybko i bez użycia siły - montaż bagażnika Spinder TX2
Opatentowane szybkozłącze umożliwia łatwy i szybki montaż bagażnika na haku holowniczym. Możesz zapomnieć o jakichkolwiek narzędziach i głowieniu się nad skręcaniem części. Z prawidłowym i szybkim zamontowaniem tego bagażnika na haku poradzi sobie każdy amator.

Co równie istotne, platforma waży jedynie 17 kg, dlatego większość osób radzi sobie jej montażem samodzielnie.

Składany do wymiarów walizki!
Większość osób nie używa na co dzień bagażnika rowerowego, dlatego na uwagę zasługuje również funkcja składania bagażnika, która ułatwia jego przechowywanie. Bagażnik w łatwy sposób składa się w niewielką kostkę,

Dodatkowo można zabezpieczyć go dedykowanym pokrowcem, który uchroni go przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, a bagażnik dłużej będzie wyglądał jak nowy.

Spinder TX2 spełnia wszystkie wymogi prawne
Przy projektowaniu platformy rowerowej Spinder TX2 pomyślano również o bezpieczeństwie w czasie jazdy - bagażnik jest wyposażony w standardowe światła wymagane przez prawo, światła cofania i tylne światła przeciwmgielne. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku w kraju i za granicą, ponieważ w wielu państwach światła przeciwmgielne są obowiązkowe.

Zabezpieczenia antykradzieżowe ukryte w detalach bagażnika Spinder TX2
Ramię służące do mocowania rowerów na bagażniku Spinder TX2, wyposażone jest w dwa bardzo praktyczne zabezpieczenia chroniące zamontowane rowery przed potencjalną kradzieżą.

Ogromną zaletą pasków, które obejmują ramę roweru, jest nie tylko ich uniwersalność i możliwość dostosowania ich do ram różnej grubości, ale także materiał, z którego są wykonane. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że są całkowicie plastikowe, ale nic bardziej mylnego - w ich wnętrzu, na całej długości, kryje się metalowa blaszka, która znacząco utrudnia przecięcie lub rozerwanie paska i kradzież roweru.

Kolejnym, powszechnie znanym i cenionym zabezpieczeniem antykradzieżowym, zastosowanym we wsporniku mocującym rowery, jest zamek, który uniemożliwia zdjęcie pasków z ramy roweru bez użycia odpowiedniego klucza

Szereg zabezpieczeń obecnych w tym innowacyjnym bagażniku Spinder TX2 dowodzi, że to produkt wart swojej ceny i Twojego zaufania.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Płatności

Płatności online realizowane przez:

Numer konta:

 55 1870 1045 2078 1071 1151 0001

Kontakt z nami

P.W. „KRYST” Salamon Krystian

ul. Wodzisławska 165, 44-218 Rybnik

Telefon: 787 787 644

Email: biuro@bagaznikirybnik.pl

NIP: 642-202-68-70

REGON: 240158301

GODZINY OTWARCIA

PN-PT: 9:00 - 17:00

SO: 9:00 - 13:00

alkomaty | bagażniki | bagażniki samochodowe | boxy bagażowe | boxy wodzisław | przyczepy | przyczepy samochodowe | thule rybnik | wypożyczalnia busów rybnik

© 2017 KRYST | wykonanie karaniklew.pl